מונרך איירליינס כבר מגדילה פעילותה בישראל!

 

מונרך אשר החלה בפעילותה החדשה והסדירה בישראל בתחילת חודש זה
תשיק קו תעופה חדש, ישיר ונוסף מת"א למנצ'סטר

(תל אביב, 22 לדצמבר 2015) חברת התעופה מונרך איירליינס, חברת התעופה המובילה ליעדי נופש אשר החלה בתחילת חודש זה בפעילותה החדשה והסדירה בישראל על ידי השקת שני  קווים ישירים מתל אביב-נתב"ג ללונדון ומאילת-עובדה ללונדון (לוטון), תפתח קו שלישי, ישיר ונוסף מת"א לעיר מנצ'סטר בצפון אנגליה. חברת מונרך איירליינס שייכת לקבוצת מונרך – קבוצת תעופה ותיירות עצמאית מובילה וגדולה בבריטניה.

מונרך תתחיל את טיסותיה למנצ'סטר באפריל 2016 ותפעיל אותן במטוס איירבוס A320 עם 174 כסאות. הטיסות מתל אביב למנצ'סטר יופעלו 3 פעמים בשבוע שלישי, חמישי ושבת. הטיסות מת"א למנצ'סטר מתוכננות להמריא מטרמינל 3 בנתב"ג ביום שלישי בשעה 18:25 (הגעה משוערת 22:10) , בימי חמישי בשעה 19:40 (הגעה משוערת 23:25) ובמוצאי שבת בשעה 23:10 (הגעה משוערת 02:55). מחירי הטיסות יהיו החל מ-108 פאונד לכיוון מת"א והחל מ-110 פאונד לכיוון ממנצ'סטר. ניתן כבר להזמין באתר האינטרנט: http://www.monarch.co.uk/ (המחירים מת"א מופיעים באתר ביורו).

מונרך שמה בראש סדר העדיפויות את הענקת השירות הטוב ביותר לנוסע לפני ובמהלך הטיסה ובהתאמת הנסיעה לצרכיו ולבחירתו,  החברה תציע 3 סוגי כרטיסים שונים לנוסעים הישראלים למנצ'סטר: כרטיס הכולל טיסה בלבד,  כרטיס טיסה הכולל בנוסף בחירת כיסא + מזוודה עד 23 ק"ג, כרטיס טיסה הכולל בנוסף בחירת כיסא מועדף עם מרווח רגליים גדול יותר של 86.36 ס"מ ומזוודה עד 26 ק"ג, כמו כן צ'ק אין אונליין כלול בשתי האפשרויות האחרונות.  ניתן גם לרכוש ולבחור מראש כיסא ישיבה כולל כיסא XL  עם מרווח רגליים גדול יותר וכן מזוודה במשקלים שונים של 20, 23, 26 ועד 32 ק"ג, כל נוסע רשאי לרכוש  עד 2 מזוודות לכל כיוון, כמו כן, ניתן להטיס ציוד ספורט- אופניים, ציוד גולף וסקי, זאת בתשלום נפרד מראש באתר.  מונרך תציע לנוסע הישראלי מבחר של ארוחות וחטיפים במהלך הטיסה, ניתן להזמין מראש ארוחה חמה, ארוחת צמחונית או ארוחת ילדים תמורת כ- 12 פאונד בלבד, במקביל החברה תגדיל בטיסות מישראל את מגוון הארוחות הצמחוניות וכן תציע ארוחה כשרה, במקביל, מוצרי חזיר יוסרו מתפריט הטיסות מישראל.  מונרך תציע גם שתיה מגוונת הכוללת משקאות קלים, חמים, אלכוהול ואף שמפניה אותה ניתן להזמין מראש באתר החברה לפני הטיסה.

מונרך הינה קבוצת תעופה עצמאית מובילה בבריטניה אשר נוסדה ב-1967 ומחזיקה גם בחברת תעופה סדירה, חברה מובילה לסיטונאות תיירות ומחלקת הנדסה ותחזוקת מטוסים זוכת פרסים. מונרך איירליינס פועלת מחמישה בסיסים בבריטניה: לונדון לוטון, לונדון גטוויק, ברמינגהם, מנצ'סטר ולידס-ברדפורד. מונרך מציעה 7 מיליון מושבים ב-2015 לכ-39 יעדי טיסה. החברה מחזיקה צי של כ- 35 מטוסים. חברת התיירות של מונרך מציעה גם חבילות הכוללות את יעדי הטיסות הסדירות של חברת התעופה ומלונות תוך כדי התמקדות בכ-70 יעדים הכוללים ערים, חופים ואתרי סקי מובילים.

אנדרו סוויפלד מנכ"ל מונרך: "אנחנו מאמינים בשוק הישראלי ובהתפתחותו המשמעותית, אנחנו כבר רואים את הדרישה הרבה לטיסות של מונרך ללונדון ואנחנו מרוצים מאד מהצלחתו של הקו ת"א-לונדון לוטון אשר הושק בתחילת חודש זה. בהתבסס על ההצלחה של הקו ללונדון, הנוסעים הישראלים יוכלו עכשיו גם לנסוע בטיסות מונרך הישירות מת"א למנצ'סטר וליהנות מאיכות שירות טובה ביותר במחירים תחרותיים".